25.01.2018

Kompozyt meeting

Kategorie: Polska, Rynek, Wydarzenia
Fot.: Expo Silesia

 

 

Expo Silesia zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie wydarzenia poświęconemu kompozytom - Salonie Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, który odbędzie się w dniach 20 – 21 lutego 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

 

KOMPOZYTmeeting to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontraktów, a także do zapoznania się tematyką branży kompozytów. W ramach targów zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i zastosowaniem materiałów kompozytowych.

 

Druga edycja salonu odbędzie się w ramach TargówTechnologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting poświęconym innowacyjnym technologiom  i rozwiązaniom przemysłowym. Ich zakres tematyczny będzie się skupiał wokół najistotniejszych sektorów przemysłu takich jak:cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie pomiarowe, hydraulika, automatyka i pneumatyka, utrzymanie ruchu, bhp oraz właśnie kompozyty.Utrzymane w formule B2B wydarzenie daje możliwość spotkania w jednym miejscu dyrektorów technicznych i wykonawczych, kadry zarządzającej i inżynierskiej w zakładach przemysłowych,                     a także specjalistów, techników oraz pracowników naukowych.

 

W czasie targów zostanie uruchomiona Specjalna Strefa Pokazowa przeznaczona dla maszyn i urządzeń do produkcji materiałów kompozytowych. Taka strefa to nie tylko większa przestrzeń ekspozycyjna, ale także możliwość pokazania maszyn i urządzeń w ruchu.

 

 

Podczas KOMPOZYTmeeting nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń o charakterze seminaryjno-konferencyjnym związanych z branżą. Zarówno sama wystawa, jak również jej część merytoryczna, będzie znakomitą okazjądonawiązania licznych kontaktówbiznesowychzprofesjonalnąpublicznością, do wymianypoglądówidoświadczeń, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w branży.

 

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny i klimatyzowany pawilon z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.kompozytmeeting.pl lub kontaktując się z nami bezpośrednio: tel. +48 32 78 87 506, kom. +48 510 031 732, e-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA NASZEGO WYDARZENIA.

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.