26.09.2018 - Warszawa

NAFTA-GAZ-CHEMIA

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa NAFTA-GAZ-CHEMIA

pod hasłem
INNOWACJE, TECHNOLOGIE, INFRASTRUKTURA

po raz 16. w Warszawie
Jedno z najważniejszych dorocznych wydarzeń 
branży paliwowej
 i gazowej w Polsce

26 września, Hotel Novotel Airport, Warszawa

• Nowe technologie i innowacyjne rozwiązania na rynku paliwowym.
• Gazownictwo polskie na nowym etapie rozwoju- wyzwania technologiczne.
• Czy rewolucja energetyczna pomoże w walce o czyste powietrze?
• Transport surowców energetycznych- największe wyzwanie w obszarze      bezpieczeństwa.

to tematy głównych sesji tegorocznej konferencji.

Partnerami konferencji NAFTA-GAZ-CHEMIA 2018 są GAZ-SYSTEM S.A.-firma strategiczna dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego, PERN S.A. - krajowy i regionalny lider logistyki naftowej, CISCO Polska - światowy lider w zakresie IT i sieci a Partnerem Sesji Gazowej po raz kolejny zostało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.-największa spółka w Polsce zajmująca się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej.

W konferencji co roku uczestniczy ponad 300 przedstawicieli administracji rządowej, zarządów firm z sektora nafty, gazu, energetyki i chemii, firm doradczych i konsultingowych, wyższych uczelni oraz instytutów naukowo – badawczych, stowarzyszeń i izb branżowych, a także uznanych ekspertów branży paliwowej, energetycznej i chemicznej.

Konferencja, którą otworzy Pan Krzysztof Tchórzewski – Minister Energiirozpocznie się sesją plenarną, w której poruszone zostaną m.in. tematy: reindustrializacji vs. dekarbonizacja • polityki energetyczno-klimatycznej Polski w przeddzień COP24 • innowacji w polskiej gospodarce: elektromobilności, magazynów energii • współpracy zagranicznej jako wsparcia transformacji energetycznej • roli gazu w transformacji energetycznej, roli infrastruktury gazowej dla gospodarki • rynku vs. polityka energetyczna państwa oraz odpowiedzi na pytanie jak utrzymać konkurencyjne ceny w zmieniających się realiach.

Sesje tematyczne konferencji będą podzielone na trzy główne bloki: Rynek paliwowy, Gaz oraz Bezpieczeństwo. Szczegóły znajdują się w programie Konferencji dostępnym tutaj.

Konferencji będzie towarzyszyć Wystawa pokazująca innowacyjne produkty, technologie i zastosowania. Podczas konferencji przewidziano również prezentacje startupów z ciekawą ofertą dla sektora nafty i gazu.

Zapraszamy Państwa do obecności na tym ważnym wydarzeniu oraz aktywnego włączenia się do dyskusji nad najważniejszymi problemami środowisk zaangażowanych w rozwój rynku nafty, gazu i chemii.
Więcej informacji na: www.naftaigaz.ztw.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.