15.10.2018

Forum Biznesowe Pogranicza METAL INDUSTRY DESIGN

Szanowni Państwo,

 

Park Naukowo – Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach jest współorganizatorem III edycji Forum Biznesowe Pogranicza METAL INDUSTRY DESIGN które odbędzie się 25-26 października 2018 r. w siedzibie Parku ul. Innowacyjna 1 16-400 Suwałki.

Głównym organizatorem Forum jest Prezydent Miasta Suwałki.  Patronat honorowy objęli m.in. Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Wojewoda Podlaski oraz Marszałek Województwa Podlaskiego. Do grona partnerów strategicznych tegorocznej edycji należą: Politechnika Białostocka, Resursa Podlaska, Klaster Obróbki Metali, Izba Przemysłowo - Gospodarcza w Suwałkach, Izba Przemysłowo – Handlowa w Białymstoku oraz Forum Przedsiębiorczości Polskiej „Korona”.

Jest to wydarzenie kongresowe, które ma na celu zgromadzenie przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji okołobiznesowych, samorządowców oraz ekspertów, aby wspólnie zastanowić się nad problematyką – wiodącej w regionie – branży metalowo -maszynowej, która wpisuje się w Inteligentne Specjalizacje Województwa Podlaskiego oraz należy do najbardziej ekspansywnych sektorów przemysłu w Polsce.

 

Wydarzeniem towarzyszącym będą targi, na których wystawcy będą mogli promować swoje produkty oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Jednocześnie odbywać się będą umawiane spotkania biznesowe, na które zaproszeni zostaną przedstawiciele Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi.

Park Naukowo - Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach należy do sieci Enterprise Europe Network, która skupia ponad 600 ośrodków otoczenia biznesu na całym świecie. Nasi zagraniczni partnerzy wesprą nasze działania i zapewnią udział zagranicznych przedsiębiorstw.

 

Wydarzeniem odbywającym się równolegle z Forum będą EAST DESIGN DAYS. To impreza współorganizowana przez Politechnikę Białostocką, Park Naukowo – Technologiczny, firmę Malow Sp. z o.o. oraz Resursę Podlaską. Nowoczesne wzornictwo i design produktu przemysłowego jako nieodłączne elementy budowania jakości i konkurencyjności współczesnych firm to główny temat rozważań panelistów podczas EAST DESIGN DAYS.  Tym samym podczas wydarzenia  nie może zabraknąć  designerów, grafików, architektów, którzy będę prezentować i dyskutować na temat „dobrego designu” i jego wpływu na sprzedaż produktu oraz szkolić, młodych designerów, studentów z zakresu grafiki 3D, street art’u, projektowania i programowania photonem.

 

 

Pragniemy zaproponować Państwu możliwość współpracy i przyznanie statusu partnera tego wydarzenia. Chcielibyśmy aby Państwo podjęli się wspólnie z nami organizacji Targów oraz zaprosili swoich partnerów biznesowych na to wydarzenie. Planujemy również zorganizowanie Strefy Design Meeting tj. stoiska informacyjne projektantów/designerów, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.