Handlowiec
Lokalizacja:
Cała Polska
Firma:
Inferco Poland sp. z o.o.s.k.
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Pełny etat
Wynagrodzenie:
5 000,00 - 20 000,00PLN

Opis oferty:

Importer wyrobów stalowych ze Wschodu poszukuje:

Handlowiec
Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

-pozyskiwanie do współpracy na terenie całej Polski zakładów produkcyjnych, hurtowni stali i składów budowlanych
-utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
-realizacja planów sprzedażowych
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

-doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
-wykształcenia minimum średniego
-bardzo dobrej znajomości branży stalowej
-bardzo dobrej znajomości rynku i odbiorców następujących produktów: walcówka gładka i żebrowana,
druty czarne i żarzone, gwoździe budowlane
-pełnej dyspozycyjności i zaangażowania w pracę
-predyspozycji do pracy w handlu i znajomości technik sprzedaży
-prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie - kontrakt
-atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i prowizyjne w zależności od osiąganych rezultatów
-niezbędne narzędzia pracy (samochód segm.C, telefon, laptop)
-możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem - kontakt@inferco.pl

Kontakt z wystawcą:

Puławska 145
02-715 Warszawa
MazowieckiePL
mobile:
biuro:
biuro:
WWW
NIP:
521-379-85-33
REGON:
368527311

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.