Pracownik obsługi magazynu i produkcji
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
JS-METALS Janusz Skrzynecki
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Opis stanowiska:
- pakowanie ładunków paletowych/ paczek (blachy, gaski, pręty)za pomocą wózka widłowego oraz ręcznie
- rozładunek/załadunek samochodów dostawczych
- prace porządkowe oraz pomocnicze na magazynie
- zapewnienie przepływu materiałów między magazynem a halą produkcyjną
- kompletowanie towarów oraz ich wydawanie, rozmieszczenie towarów w magazynie,
- załadunek i rozładunek
- dbanie o przechowywany towar na magazynie, sprawdzanie stanu magazynowego
- wspomaganie przy procesie produkcji/ blaszkowanie , wybijanie cechy,

Wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - mile widziane
- pracowitość i sumienność
- dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 1-zmianowym

Kontakt:
biuro@js-metals.pl
kom. 660110366

Kontakt z wystawcą:

Wagonowa 14-18
53-609 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Tel.:
Fax:
WWW
NIP:
8661423279
REGON:
20090364

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.